
Cadeaus voor lezers & boekenwurmen #5
Als echte booklover houd je niet alleen van boeken en lezen, maar ook van alles wat daarmee te maken heeft. Dus wat dacht je van iets boekgerelateerds voor in je interieur? Een poster, een kaartje, een vaas? Of liever een kussen, tas of mok? Begin maar alvast met kwijlen, want hier zijn weer 5 cadeaus voor lezers en boekenwurmen waar je ongetwijfeld hebberig van wordt.
Speciaal voor alle theeleuten: deze losse thee komt in een verpakking met een quote van je favoriete auteur. Van A.A. Milne tot Aristoteles en van Charles Dickens tot Beatrix Potter, er is altijd wel een thee voor jou.
€10,62 – The Literary Tea Company
In dit kaartenmapje zitten tien dubbele kaarten (vijf verschillende motieven) met lezende karakters getekend door Fiep Westendorp. Leuk om te versturen!
€8,99 – Leesletters
Deze leuke minibuttons staan superleuk op je jas of tas!
€2,59 – CampdaveBadges | Etsy
Houd jij net zoveel van lezen als Mathilda? Dit kussen staat superleuk in de kinderkamer of op die fijne stoel bij je boekenkast.
€31,47 – Roald Dahl Shop
Hoe leuk is dit shirt?!
€24,83 – Bookish Stuff | Etsy